از ماسک نانو پاک در تولید پارچه های نخی استفاده می نمایند

یک مطالعه مورد شاهدی گذشته نگر از تایلند نشان داد که در بین بیش از 1000 نفر مصاحبه شده به عنوان بخشی از تحقیقات ردیابی تماس، کسانی که گزارش کردند همیشه در طول قرار گرفتن در معرض خطر از ماسک نانو پاک استفاده می کردند، بیش از 70 درصد کمتر از خطر ابتلا به عفونت را تجربه کردند. افرادی که در این شرایط از ماسک استفاده نمی کردند.

در طول 15 جولای تا 31 اوت 2021، زمانی که Delta سویه غالب در ایالات متحده بود، تقریباً از هر پنج مدرسه عمومی غیر منشور K-12 یک مدرسه در ماریکوپا و پیما کانتی، آریزونا، یک مدرسه را تجربه کرد.

شیوع مرتبط شیوع بیماری سه و نیم برابر بیشتر بود (نسبت شانس تعدیل شده 3.5، فاصله اطمینان 95% 1.8-6.6) در مدارس بدون استفاده از ماسک.42
در یک تجزیه و تحلیل سراسری از داده‌های جمع‌آوری‌شده در طول 1 ژوئیه تا 4 سپتامبر 2021، شهرستان‌های ایالات متحده بدون نیاز به ماسک مدرسه، افزایش بیشتری را در نرخ ابتلا به کووید-19 در کودکان (18.53 در هر 100000 مورد بیشتر در روز) پس از شروع مدرسه در مقایسه با شهرستان‌های دارای تجربه کردند. الزامات ماسک مدرسه.

یک تحقیق در مورد یک رویداد با نوردهی بالا در ایالات متحده، که در آن 2 آرایشگر که دارای علائم بیماری بودند، به طور متوسط به مدت 15 دقیقه با هر یک از 139 مشتری در طول یک دوره 8 روزه تعامل داشتند، نشان داد که هیچ یک از 67 مشتری که متعاقباً رضایت دادند، مصاحبه و آزمایش عفونت ایجاد کرد.

ماسک

آرایشگران و همه مشتریان طبق مقررات محلی و خط مشی شرکت در آن زمان به طور جهانی در سالن ماسک می زدند.
بررسی‌های مربوط به مسافران آلوده در پروازهای طولانی‌تر از 10 ساعت قویاً نشان می‌دهد که پوشاندن ماسک از انتقال در حین پرواز جلوگیری می‌کند، همانطور که با عدم ایجاد عفونت در سایر مسافران و خدمه در 14 روز پس از تماس نشان داده شد.

حداقل ده مطالعه مزیت پوشش جهانی را در تحلیل‌های سطح جامعه تأیید کرده‌اند: در یک سیستم بیمارستانی یکپارچه، 47 یک شهر آلمان، 48 دو ایالت ایالات متحده، 49، 50 یک پانل متشکل از 15 ایالت ایالات متحده و واشنگتن، دی سی، 51، 52 به عنوان و همچنین کانادا53 و US54-56 در سطح ملی

. هر تجزیه و تحلیل نشان داد که به دنبال دستورالعمل های رهبری سازمانی و سیاسی برای پوشش جهانی، عفونت های جدید به طور قابل توجهی کاهش یافت. دو مورد از این مطالعات 51، 52 و تجزیه و تحلیل اضافی از داده های 200 کشور که شامل ایالات متحده 56 نیز می شود، کاهش مرگ و میر را نشان دادند.

یک مطالعه 10 سایتی دیگر کاهش نرخ رشد بستری شدن در بیمارستان را به دنبال اجرای دستور ماسک نشان داد. تجزیه و تحلیل اقتصادی با استفاده از داده های ایالات متحده نشان داد که با توجه به این اثرات، افزایش پوشش جهانی تا 15 درصد می تواند از نیاز به قرنطینه جلوگیری کند و زیان های مرتبط را تا 1 تریلیون دلار یا حدود 5 درصد از تولید ناخالص داخلی کاهش دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.