افتادن سنگ ساختمانی فیروزه ای بر سر عابر پیاده ای منجر به زخمی شدن آن شد

معماری ده ها راه حل نوآورانه، مدرن و پایدار را در اختیار ما قرار می دهد و سنگ طبیعی قرن ها در میان این راه حل ها برجسته بوده است.

نه تنها به عنوان یک ماده برای مبلمان خیابانی یا جاده ها، بلکه به عنوان یک مصالح ساختمانی سنتی. بیایید به مزایای استفاده از سنگ نگاه کنیم.

سنگ ساختمانی فیروزه ای طبیعی مجذوب کننده است. سنگ طبیعی یک محصول طبیعی است که خواص فردی آن توسط مواد معدنی تشکیل دهنده سنگی که سنگ از آن مشتق شده است تعیین می شود.

این ماده در بین تمام مصالح ساختمانی جایگاه برجسته ای دارد: هر قطعه منحصر به فرد است و ترکیب آن با سایر مصالح به آثار منحصر به فرد و تکرار نشدنی جان می بخشد.

سنگ طبیعی دوستدار محیط زیست است. هیچ چیز از سنگ دور ریخته نمی شود. هر مسیر از زنجیره تولید اکولوژیکی است و هر بخش کوچکی از سنگ یا قطعه داده شده توسط فرآوری قابل استفاده مجدد است.

سنگ طبیعی دوستدار محیط زیست است. ما در مورد یک مصالح ساختمانی طبیعی صحبت می کنیم و به این ترتیب هیچ گونه مواد آلاینده ای در آن وجود ندارد.

سنگ طبیعی همیشه متفاوت است. هیچ مصالح ساختمانی دیگری به اندازه سنگ طبیعی دارای ویژگی های متنوعی نیست. علاوه بر این، به لطف پرداخت ها و فرآیندهای جدید، می توان سنگ هایی با تنوع نامحدود به دست آورد.

سنگ

بسیاری از سنگ های طبیعی مانند شراب خوب هستند: آنها در طول سال ها به زیبایی کامل می رسند. آنچه می تواند برای سنگ، به عنوان یک ماده زنده، بیفتد، این است که یک پتینه روی سطح در معرض دید شکل می گیرد، اما اجازه دهید با آن روبرو شویم، این بخشی از پالایش آن است.

اگر کل هزینه یک مصالح ساختمانی در طول عمر مفید 30 سال یا بیشتر در نظر گرفته شود، به راحتی می توان تصور کرد که سنگ طبیعی با عمر بسیار طولانی تری در دراز مدت هزینه کمتری دارد.

هزینه‌های سرمایه‌گذاری نسبتاً بالا با هزینه‌های نگهداری طولانی‌مدت تقریباً غیرقابل وجود و عمر طولانی جبران می‌شود.

سنگ طبیعی رسانایی حرارتی بسیار خوبی دارد و ظرفیت ذخیره سازی زیادی دارد. اگر برای مثال در نمای ساختمان استفاده شود، نباید پیامدهای اقتصادی آن را دست کم گرفت.

آزمایشات انرژی مورد نیاز 100 تا 150 کیلووات ساعت بر متر مربع را برای ساختمان های چند طبقه با نمای سنگی، در مقابل انرژی مورد نیاز 300 تا 700 کیلووات ساعت بر متر مربع برای گرمایش و سرمایش نماهای شیشه ای نشان می دهد.
آیا برای انتخاب سنگ طبیعی به دلایل دیگری نیاز دارید؟