با پوشیدن این لباس خواب زنانه سه تیکه بی هوش می شوید

لباس خوابی که به عنوان یک لباس خواب و لباس خواب راحت خریداری می شود باید طراحی بسیار ساده داشته باشد. باید از لوازم جانبی اغراق آمیز دور باشد، می تواند تا حدودی بزرگ و نوسانی باشد، بند کمر نباید سفت شود.

وقتی مفاهیم راحتی و راحتی به عنوان لباس خواب زنانه سه تیکه مطرح می شود و لباس خواب خواب می پوشد، راحت ترین برند لباس خواب به عنوان یک برند کدام است؟

شما باید به سوال نگاه کنید. از این نظر برندهای پیژامه Kezokino Pijama و Vienetta Pijama خودنمایی می کنند.

هم دقت در جزئیات تولید و هم قانون 100% لباس خواب پنبه ای و لباس خواب ویسکوز در فرم های طبیعی که در تولید آن بسیار دقت شده است، این برندهای لباس خواب را در فروشگاه اینترنتی EVDEGİY متمایز می کند.

لباس خواب ابریشمی از ابریشم طبیعی توت با آلودگی صفر ساخته شده است که محصولی سالم و سبز است.

لباس خواب ابریشمی یک فیبر پروتئینی طبیعی است که از هجده آمینو اسید مورد نیاز بدن انسان تشکیل شده است. ساختار شیمیایی آن شبیه پوست انسان است و سازگاری خوبی دارد.

لباس

این می تواند به متابولیسم فیلم لیپید در سطح پوست کمک کند، از پیری پوست جلوگیری کند، گردش خون را تقویت کند، پیری را به تاخیر بیندازد و پوست را مرطوب و صاف نگه دارد. در برخی از بیماری های پوستی اثر درمانی کمکی خوبی دارد.

سطح لباس خواب ابریشمی صاف و انعطاف پذیر است. ضریب تحریک اصطکاک روی پوست انسان در بین انواع الیاف کمترین است و ضریب اصطکاک با پوست انسان تنها 7.4 درصد است. بافت نرم منحصر به فرد آن از هر اینچ از پوست با دقت و ایمن مراقبت می کند.

لباس خواب ابریشمی حاوی بالاترین حجم فیبر، حفره های ابریشمی است که می تواند عملکرد تنظیم دو طرفه ابریشم را ایفا کند، هدایت گرما را در هوای سرد کاهش دهد و گرما را حفظ کند. پ

وشیدن لباس های ابریشمی در هوای گرم می تواند عرق و گرما را به سرعت دفع کند. توانایی تنفس بسیار قوی است و باعث می شود افراد احساس خنکی کنند. اثر گرم کننده در زمستان، خنک در تابستان.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.