با گذاشتن فریم عینک اکسیژن می توانید انگلیسی صحبت نمایید

صورت مستطیلی: پهنای قسمت بالایی یک قاب نیمه بدون لبه باعث می‌شود که گونه‌های پهن‌تری ایجاد شود و شکل بیضی‌تری به شما می‌دهد.
صورت بیضی: این سبک فقط در صورتی مناسب چهره بیضی شکل است که بتوانید فریم عینک اکسیژن با طرح زاویه دار پیدا کنید. خطوط زاویه ای چشم ها را بلندتر کرده و آن قسمت از صورت را برجسته می کند.

هنگامی که شک دارید، انتخاب یک قاب نیمه بدون لبه می تواند تمام استرس شما را کاهش دهد. این عینک هر کسی را بدون نیاز به اظهار نظر برجسته جلوه می دهد. بخش فکری شخصیت خود را بدون خیانت به سن خود بیان کنید. دیگران را شگفت زده خواهد کرد.

اگر می‌خواهید از دیگران متمایز شوید، یک فریم جسور هنگام جستجوی عینک، یک الزام مطلق است. یک قاب مشکی پررنگ مدرن در نظر گرفته می شود و به هر مناسبتی رنگ می بخشد. این می تواند برای هر کسی که خواهان ظاهری جوان تر و کمی پیچیدگی است مناسب باشد.

عینک ضخیم تر ترجمه یک شخصیت خاص است. ظاهر چشم نواز این عینک گویای شادابی ظاهری جوان است. ظاهر جسورانه برای کسی است که از جذاب و جسور جلوه دادن نمی ترسد.

فریم

عینک های لبه ضخیم در اشکال و اندازه های مختلفی تولید می شوند. برخی از اشکالی که می توانید پیدا کنید عبارتند از:

  • شکل هشت ضلعی
  • دور و بر
  • نیم دایره
  • ایده آل ترین شکل صورت برای یک قاب مشکی ضخیم این است:

صورت مربعی: یک قاب لبه دار می تواند به طول اضافه کند زیرا فریم معمولاً روی خط فک قرار می گیرد.
اگر رنگ پوست سردی دارید، رنگ مشکی پررنگ به بهترین وجه به رنگ پوست شما می آید.

اگر می خواهید علائم پیری را روی صورت خود پنهان کنید، عینک های بزرگ را امتحان کنید. این سبک ظاهری شیک به شما می دهد که به دیگران اجازه می دهد روی چشمان شما تمرکز کنند.

اندازه لنزها بیشتر ناحیه چشم را پوشش می دهد و در عین حال یک بیانیه مد عالی است.

هنگامی که به دنبال عینک های بزرگی هستید که به بهترین وجه با نیازها و سبک شما مطابقت دارند، گزینه های زیادی وجود دارد. اگر یک قاب بزرگ انتخاب می کنید، اشکال زیادی برای انتخاب وجود دارد:

  • تنظیمات الماس
  • قاب های مربعی
  • قاب های گرد
  • قاب های راهرو

عینک های سایز بزرگ عدسی و فریم بزرگتری دارند. عینک های سایز بزرگ معمولاً مانند عینک های معمولی یا عینک های آفتابی استفاده می شوند.

معمولا از قاب های بزرگ برای شیک تر به نظر رسیدن استفاده می شود. با این حال، باید اندازه مناسب صورت شما باشد، زیرا در صورت حرکت شدید، فریم ممکن است از صورت شما بیفتد.

اگر این سبک فریم را انتخاب می کنید، باید مطمئن شوید که استایل با فرم صورت شما همخوانی دارد. اشکال ذکر شده برای افرادی که می خواهند چیز جدیدی را امتحان کنند ایده آل هستند:

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.