بیسکویت پتی بور کوچک می تواند تا ماه ها شما را سیر نگه دارد

بیسکویت پتی بور کوچک  که از فر خارج می شوند همیشه در حدود 100 درجه سانتیگراد هستند مگر اینکه منطقه نهایی فر در دمای کمتر از این تنظیم شود.

بلافاصله پس از خارج شدن بیسکویت از نوار فر، خنک شدن سریع انجام می شود.

سرعت خنک شدن بعد از حدود یک دقیقه از باند فر بیشتر با دمای محیط و ضخامت بیسکویت تعیین می شود. وزن بیسکویت چندان مهم نیست زیرا اندازه عامل این امر است. بیسکویت هایی که تاول زده هستند (مانند کراکر خامه ای) سریعتر از ضخامت کلی آنها سرد می شوند.

فقط بیسکویت های ضخیم، بیش از 8 میلی متر، رطوبت قابل اندازه گیری را در طول خنک شدن از دست می دهند. زمانی که بیسکویت ها به دمای 50 درجه سانتیگراد برسند، از دست دادن رطوبت عملاً کامل می شود.

بیشتر بیسکویت های ساده را می توان در دمای 45 درجه سانتی گراد بسته بندی کرد.

بیسکویت

بیسکویت هایی که قرار است کرم ساندویچ شوند باید در دمای خامه یا کمتر از آن باشند که بسته به شرایط محیطی معمولاً بیش از 30 درجه سانتیگراد نیست.

ادعاها مبنی بر اینکه بیسکویت ها باید گرمتر از خامه باشند تا اجازه دهند مقداری ذوب در ناحیه تماس وجود داشته باشد و بنابراین کلید زدن بهتر در طول خنک شدن و کریستال شدن چربی باید با احتیاط انجام شود.

کنترل دقیق دمای بیسکویت های خنک شده مشکل است و اگر بیسکویت ها خیلی گرم باشند غلظت خامه افزایش می یابد و این باعث کاهش ضخامت ساندویچ های خامه شده می شود.

بیسکویت هایی که قرار است روکش شکلاتی شوند باید زیر 29 درجه سانتیگراد باشند تا شکلات از بین نرود. در جایی که از پوشش با طعم شکلات استفاده می شود، دما می تواند بسیار بالاتر باشد، شاید 45 درجه سانتیگراد.

بیسکویت‌ها در دمای بالای محیط تا دمای 45 درجه سانتی‌گراد کمی آرام‌تر خنک می‌شوند، بنابراین زمان خنک‌سازی باید برای گرم‌ترین شرایطی که احتمالاً تجربه می‌شود محاسبه شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.