جای قاشق و چنگال موجب کاهش استرس در آشپزها می شود

چند ویژگی واجد شرایط عبارتند از قابل شستشو در ماشین ظرفشویی.

جای قاشق و چنگال در نهایت با تجمعات چرب و سس‌های خشک شده مواجه می‌شوند که نیاز به شستشوی خسته‌کننده دارند. تمیز کردن ماشین ظرفشویی سریعتر و موثرتر است. پایه های قاشق سیلیکونی، فلزی، سرامیکی یا پلاستیکی معمولاً قابل شستشو در ماشین ظرفشویی هستند.

اکثر آشپزهای خانگی جای قاشق خود را دقیقاً روی اجاق گاز قرار می دهند تا از ریزش حداکثری جلوگیری کنند. این ماده باید در برابر ظروف پخت و پز گرم و محیط اطراف مقاومت کند.

نگهدارنده های قاشقی با کناره های بلند در حاوی غذاهای روان خوب هستند. سینی های کم عمق می توانند به راحتی از آب آشپزی پر شوند، به خصوص اگر از آنها برای ظروف متعدد استفاده می کنید.

جای قاشق

مزایای استفاده از جا قاشقی
چند دلیل برای اینکه باید جا قاشقی هم بگیرید:

ظاهری مرتب به آشپزخانه شما می دهد
پیشخوان و اجاق گاز شما را تمیز نگه می دارد و شما را از دردسر تمیز کردن چندگانه در روز نجات می دهد.
از آلودگی جلوگیری می کند
قاشق شما را در مکانی به راحتی در دسترس قرار می دهد

همسلی به کاربرد آن به ویژه برای نانواها اشاره می کند. او می‌گوید: «این جا ظروف چندگانه برای من به‌عنوان نانوایی خوب کار می‌کند، زیرا چندین قاشق را در دسترس نگه می‌دارد، و مطمئن هستم که اگر خانواده‌ای پرجمعیت با نیازهای غذایی مختلف دارید، این یک مزیت خواهد بود.

این جا قاشقی از سیلیکون مقاوم در برابر حرارت ساخته شده است که قیمت را پایین نگه می دارد و استفاده، تمیز کردن و نگهداری آن را سبک و آسان می کند. کمک به جلوگیری از لکه پاشیده شدن روی میز کار و میز ناهار خوری.”

خطوط ظریف و ساده این استراحت قاشقی به این معنی است که به طور یکپارچه با هر طراحی آشپزخانه ترکیب می شود. آن را درست در محدوده خود یا روی یک کانتر مجاور قرار دهید تا از تمیز کردن مداوم قاشق ها و کفگیرهای کثیف نجات پیدا کنید.