جلیقه زنانه بافتنی که دارای سیستم خنک کننده است

اگر امروز می خواهید جلیقه بدون ژاکت بپوشید، در بهترین حالت جلیقه ای را انتخاب کنید که پشت آن از همان پارچه جلو دوخته شده باشد.

این می تواند تسکین دهنده باشد، به خصوص زمانی که درجه حرارت بالا در تابستان است. یا در عروسی ها که رسم بر این است که مهمانان مرد به محض اینکه داماد کاپشن خود را درآورد، کت های خود را در می آورند.

جلیقه زنانه بافتنی و کت و شلوار این روزها کمی سفت در نظر گرفته می شود، بنابراین عمدتا برای رویدادهای رسمی تر در نظر گرفته شده است.

در عین حال، آن را زیبا و چشم نواز نیز می دانند. جلیقه همچنین برای رویدادهای بزرگتر که در آن لباس تاکسیدو یا دمپایی به عنوان لباس شب مورد نیاز است، ضروری است.

اما همیشه باید به نحوه پوشیدن جلیقه توجه کنید. همانطور که گفته شد، در صورت امکان نباید او را بدون ژاکت نشان داد. همچنین مرسوم است که دکمه پایین را باز کنید.

جلیقه

افسانه ها حاکی از آن است که ادوارد هفتم این روند را به یک دلیل بسیار عملی ابداع کرد: او نمی توانست این دکمه را ببندد زیرا وزن زیادی داشت.

همچنین این سوال مطرح می شود که آیا هنگام خرید کت و شلوار یا ساخت آن باید روی جلیقه اصرار داشت؟ پاسخ بله است.

زیرا از یک طرف می تواند در مناسبت های مناسب ضروری باشد و از طرف دیگر می توانید به سادگی آن را در رویدادهای غیررسمی حذف کنید.

بنابراین همیشه ایده خوبی است که یک یا دو کت و شلوار سه تکه در کمد لباس خود داشته باشید، حتی با جلیقه هایی با رنگ های مختلف. بنابراین یک جنتلمن برای هر موقعیتی به طور بهینه آماده است.

در ماجراجویی های خارج از منزل متناسب با آب و هوا بپوشید. یک لباس به خوبی در نظر گرفته شده به شما امکان می دهد با شرایط متغیر سازگار شوید.

یک لایه پایه سبک و قابل تنفس به شما کمک می کند عرق را از بدن خود خارج کنید. یک جلیقه عایق لازم را ارائه می دهد و با یک ژاکت ضد آب در کوله پشتی شما حتی در زیر باران نیز به خوبی محافظت می کنید.