خرید قطعات دستگاه بادکن فرانسوی

آیا می دانید برای خرید قطعات دستگاه بادکن فرانسوی باید از چه طریقی اقدام کرد؟ به نظر شما، می توان اجزا و قطعات دستگاه بادکن ایرانی را بر روی دستگاه خارجی سوار کرد؟
یکی از دستگاه هایی که در اغلب کارخانه های سازنده آب میوه، مواد غذایی، دارو سازی و … مورد استفاده قرار گرفته و دستگاه صنعتی پر کاربردی هم می باشد، دستگاه بادکن است.
هرچند شرکت های اروپایی زیادی به تولید و عرضه انواع دستگاه های بادکن اتوماتیک و یا نیمه اتوماتیک می باشند، اما شرکت های بسیاری در پی خرید نوع اصلی و ارجینال دستگاه صنعتی بادکن فرانسوی هستند. دلایل بسیاری برای خرید و فروش خوب این دستگاه وجود دارد و یکی از مهمترین آنها، قطعات به کار گرفته شده در این دستگاه و کیفیت و طول عمر بادکن فرانسوی می باشد که قابل مقایسه با دیگر دستگاه های تولید کشور های مختلف نخواهد بود.
دستگاه بادکن فرانسوی که بر اساس نوع، ظرفیت های متفاوتی را شامل می شود، می تواند حتی تا 2500 بطری را در یک ساعت پر نماید.
جالب است بدانید که با خرید دستگاه بادکن فرانسوی، می توانید از خدمات پس از فروش در صورت خرابی قطعات و همچنین گارانتی این محصول استفاده نمایید و دیگر نیاز نیست در صورت خراب شدن قطعات دستگاه بادکن فرانسوی، قطعات ایرانی و یا از این قبیل را برای تعمیر به کار گیرید.
منبع: دستگاه های صنعتی ایران

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.