دختری که با گونی نخی اصفهان شب ها در پارک می خوابد

همانطور که بهینه سازی فرآیندهای صنعتی در ساخت محصولات متفاوت است و رویکردهای سازمان فنی. استفاده از ماشین های فشرده می تواند در یک منطقه کوچک استفاده شود که بر صرفه جویی در هزینه تولید تأثیر می گذارد.

گونی نخی اصفهان گرایش به سمت منطقی‌سازی در عین حصول اطمینان از فرآیند تولید محصول، به‌ویژه در مناطقی که نیازهای محلی را برآورده می‌کنند، قابل توجه است.

بنابراین، تولید کیسه های پلی پروپیلن بر روی مخاطبان گسترده ای از مصرف کنندگان متمرکز است، که در میان آنها، نه تنها مصرف کنندگان عادی، بلکه شرکت های بزرگ نیز وجود دارند.

این منجر به بخشی از علاقه شرکت های کوچک می شود که برای باز کردن خطوط تولید خود بسیار مهم است.

این نوع کیسه های بسته بندی که هدف آن را می توان جهانی دانست. با این حال، زمینه اصلی استفاده از این محصولات به استفاده خانگی کاهش می یابد.

به عنوان یک قاعده، آنها حاوی مواد شل، مخلوط های خشک، پرکننده های خوراک و غیره هستند. کیسه های پلی پروپیلن برای نگهداری کالاهای غیر غذایی استفاده می شود.

حتی صنعت ساختمان نیز از این معامله برای ذخیره و حمل و نقل سیمان، زغال سنگ، مخلوط‌های مختلف و زباله‌ها استفاده زیادی می‌کند.

گونی

بسته به اینکه در حال حاضر از چه فناوری تولیدی استفاده می شود، محصول دارای خواص خاصی است. به عنوان مثال، تولید کیسه های پلی پروپیلن در روسیه اخیراً به طور فعال فناوری بافت رسانا را توسعه داده است.

با تشکر از مجموعه نوآوری کیسه های رسانا و آنتی استاتیک تغذیه می کند. با توجه به ویژگی اصلی توانایی تحمل بارها، پلی پروپیلن استاندارد روی وزن 5.10 کیلوگرم متمرکز شده است.

کیسه های بزرگ تخصصی با قابلیت حمل 50 کیلوگرم یا بیشتر، اما این محصولات عموماً بر اساس سفارشات فردی تولید می شوند.

این فرآیند با تهیه مواد اولیه ای شروع می شود که بعداً از آن پایه برای تشکیل کیسه ها ساخته می شود. اولین پلاستیک گرانول های پرکننده مخلوط و خشک شده است.

به دلایل اقتصادی، تولید کیسه های پلی پروپیلن قابل بازیافت مجاز است، که می تواند با یک پایه شفاف مخلوط شود، پس از آن مخلوط رنگ آمیزی شده و با افزودنی های اصلاح کننده رقیق می شود.

مرحله بعدی تغذیه توده آماده شده به اکسترودر است که در آنجا تا دمای 260 درجه سانتیگراد گرم می شود. نتیجه این مرحله تشکیل نخ های صاف است.