دیوانه ای که با اتصالات پلی اتیلن پیچی در تیمارستان دکترش را کتک زد

هنگامی که آبرسانی شما برای نصب خطوط جدید یا جایگزینی خطوط قدیمی آماده می شود، یکی از بهترین موادی که برای این کار با آن مواجه شده ایم HDPE است.

اتصالات پلی اتیلن پیچی با چگالی بالا عملکرد قوی و طولانی مدت را با وزن سبک و برچسب قیمت ارائه می دهد. به طور محافظه کارانه انتظار می رود که 50-100 سال توسط موسسه لوله های پلاستیکی دوام بیاورد. HDPE در صنعت آبرسانی موج می زند. در اینجا این است که چرا باید پتانسیل آن را بیشتر بررسی کنید.

مانند بسیاری از گزینه های لوله پلاستیکی، HDPE بانک را خراب نمی کند. از آنجایی که در میله‌ها یا کویل‌های بلندتری عرضه می‌شود، اتصالات کمتری بین قطعات مورد نیاز است، در حالی که همجوشی حرارتی مورد استفاده برای اتصال قطعات به این معنی است که نیازی به نصب جفت‌کننده‌های زمان‌بر نیست.

برخلاف PVC که در طول زمان می‌تواند شکننده شود، HDPE انعطاف‌پذیر و قوی باقی می‌ماند و در عین حال سبک وزن و حمل آن آسان است.

اتصلاتاتصالات

 

در شرایط سخت خاک به خوبی خود را حفظ می کند و می تواند در طیف وسیعی از کاربردها در جایی که سایر سیستم های لوله صلب بسیار کوتاه هستند استفاده شود.

HDPE یک ماده منحصر به فرد در خطوط آب است زیرا می تواند به صورت حرارتی در مزرعه ذوب شود و اجازه می دهد دو طول خط بدون جفت، چسب یا مواد مشابه به هم متصل شوند.

مطالعات نشان داده است که هنگام آزمایش، 100٪ از شکستگی های خط دور از نقطه همجوشی رخ می دهد و اتصال قوی ایجاد می کند که نشتی ایجاد نمی کند.

مشکلات جدی با خوردگی یا مواد شیمیایی ندارد. تصور کنید که هرگز نگران مقابله با بحران آب فلینت برای شرکت آب خود نباشید.

از آنجایی که HDPE پلاستیکی است، به هیچ چیز جز قوی ترین تغییرات pH یا شدیدترین مواد شیمیایی واکنش نشان نمی دهد. این بدان معناست که لوله‌هایی که گذاشته‌اید خوردگی نمی‌کنند، نشت نمی‌کنند و آلاینده‌ها را از مواد جذب نمی‌کنند.

به طور کلی، HDPE با اکثر مواردی که خطوط فلزی کوتاه می‌آیند، بهتر برخورد می‌کند.