شال گردن پوست روباه بوی بدن شما را در خود ذخیره می کند

وقتی هوا سرد است به راحتی می‌توانیم بچه‌هایمان را بیش از حد بپوشیم. اما ایده آل، برای حمل کننده و حمل کننده، پوشیدن لباس معمولی و پوشاندن گرم روی وسایل حمل است تا تبادل گرمای بدن را افزایش دهد.

بنابراین کودکمان را در داخل خانه می‌پوشانیم و اگر درجه حرارت واقعاً منفی است، یک جلیقه کوچک پشمی یا یک کت و شلوار پشمی نازک به آن اضافه می‌کنیم. و در شال گردن پوست روباه یا کریر بچه بپرید.

به یاد داشته باشید که پارچه سیستم حمل نیز به عنوان یک لایه اضافی لباس محسوب می شود، حتی اگر با یک روسری بافتنی که گره آن به چندین لایه پارچه نیاز دارد، دو یا سه لایه لباس بپوشید.

لباس مخصوص فضای باز به همراه داشته باشید

بهترین راه برای پوشیدن در فصل زمستان و پوشاندن کودک، استفاده از یک لباس بیرونی مانند کت لباس کودک است. گرم و راحت، واقعاً برای حمل نوزاد در زمان سردی ضروری است. یک کت لباس کودک ممکن است سرمایه گذاری بزرگی به نظر برسد، اما ارزشش را دارد و اگر دوست دارید روزانه آن را بپوشید، به سرعت هزینه خود را پرداخت می کند.

شال

اگر نمی‌خواهید روی چنین کتی سرمایه‌گذاری کنید، می‌توانید روکش حمل و نقل را نیز انتخاب کنید که راه‌حل کمی ارزان‌تر است.

مزیت پتوی لباس کودک این است که می توانید کت مورد علاقه خود را در حالی که کودک را گرم حمل می کنید، بپوشید. روکش‌های پرتاژ روی تمام کریرهای فیزیولوژیکی کودک تطبیق می‌یابند و بین دو طرف کت شما ارتباط برقرار می‌کنند.

آنها به طور کلی دارای جیب هایی برای دستان استفاده کننده هستند، جزئیاتی که مهم است.

پانچو یا شنل های حمل کننده نیز وجود دارد. اینها کریرهای نوزاد یک تکه بدون آستین از پیش ساخته شده هستند و اغلب از پشم یا پشم ساخته می شوند.

و اگر گهگاه می پوشید و نمی خواهید روی لباس های بیرونی خاص سرمایه گذاری کنید، همیشه می توانید به سراغ یک ژاکت چند سایز بزرگتر بروید