عمل شستن ظروف زیر آب جاری با ماشین ظرفشویی

یک تفاوت اضافی که توسط Stamminger و همکاران یافت شد این بود که شرکت کنندگان در پانل که ماشین ظرفشویی ال جی برقی نداشتند در مقایسه با خانوارهایی که ماشین ظرفشویی برقی داشتند احتمال بیشتری داشت که در سینک پر از آب بشویند.

این امر به ویژه در خانوارهای بریتانیا، فنلاند، جمهوری چک و ایتالیا قابل توجه بود. در اینجا، عمل شستن ظروف زیر آب جاری، زمانی که ماشین ظرفشویی برقی در دسترس بود، بارزتر بود.

این داده ها با نتایج Stamminger و Streichardt مطابقت دارند. نویسندگان حدس می زنند که این ممکن است منعکس کننده عادات مختلف پخت و پز و غذا خوردن باشد.

خانه هایی که مردم در آنها مرتب آشپزی نمی کنند ممکن است تمایل به ماشین ظرفشویی اسنوا 266 برقی نداشته باشند.

نتایج اول نشان داد که بین گروه خانوارهای دارای ماشین ظرفشویی یا بدون ماشین ظرفشویی و مجموع وعده های غذایی در هفته با میانگین 22 وعده غذا در هفته تفاوتی وجود ندارد.

این یافته ها همچنین با تحقیقات ریشتر همخوانی دارد که همچنین متوجه شده است که رفتار شستشو برای صاحبان و غیر مالکان ماشین ظرفشویی متفاوت است.

نگاهی دقیق تر به شیوه های شستشوی دستی ظروف در خانواده هایی که ماشین ظرفشویی سامسونگ رومیزی برقی دارند در مطالعه Stamminger و همکاران.

همچنین رابطه معنی داری بین عملکرد و سن مالکان نشان داد.

احتمال بیشتری برای شست‌وشو زیر آب لوله‌کشی برای اعضای جوان‌تر مشاهده شد در حالی که شرکت‌کنندگان مسن‌تر از سینک یا کاسه استفاده می‌کردند.

همچنین بین کشور شرکت کننده و رفتار شستشوی دستی رابطه معنی داری وجود داشت.

در حالی که بیش از 50 درصد از شرکت کنندگان در میزگردهای بریتانیایی و آلمانی اظهار داشتند که از سینک یا کاسه ای پر از آب برای شستن خود استفاده می کنند.

تنها حدود 10 درصد از شرکت کنندگان رومانیایی نشان می دهند که تفاوت بین کشورها که توسط Stamminger و همکاران یافت شده است.

با تحقیقات استامینگر و همکاران سازگار است و برکلز و همکاران که مصرف کنندگان ظرفشویی بوش استیل توکار را از کشورهای مختلف اروپایی و دیگر در مطالعات آزمایشگاهی مشاهده کردند.

مایترا و همکاران همچنین این تفاوت ها را در رفتار ظرفشویی تأیید کرد و آنها را به دلایل مختلفی نسبت داد که یکی از آنها آگاهی برای صرفه جویی در مصرف آب خانگی است.

 • منابع:
  1. What science knows about our daily dishwashing routine
 • تبلیغات: 
  1. با استفاده از چای سبز می توانید منافذ باز پوستتان را از بین ببرید
  2. کشف سنگهایی به شکل انسانهای قدیمی
  3. قدم قدم با ما همراه باشید تا به شادی دست یابید
  4. سیم مفتول کار شده در لباس عروس چگونه است

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.