فرش 1500 شانه 12 متری با تغییر محیط تغییر رنگ می دهد

پوست حیوانات برای تولید فرش اهمیت فزاینده ای پیدا می کند. پس از دباغی، پوست ها یا پوست های کامل به صورت یک تکه برای تولید استفاده می شود که به صورت تکه تکه می شوند یا در صورت نیاز به شکل های فردی تطبیق داده می شوند. ب

برخی از فرش 1500 شانه 12 متری نیز چاپ یا برش داده می شوند. در تکنیک تکه دوزی، دوختن تکه های مختلف چرم برای تشکیل یک فرش بزرگتر رایج است. به لطف رنگ‌های مختلف خز، تنها محدودیت‌هایی برای طراحی فرش وجود دارد.

ویژگی هایی مانند مقاومت در برابر پارگی بالا مشخصه پوشش کف است. از آنجایی که چرم در صورت خیس شدن دوام بیشتری پیدا می کند، مراقبت از مواد حتی پس از تماس با مایعات نیز بسیار آسان است.

یک فرش چرمی احساس خوشایندی را در زیر پا ایجاد می کند، زیرا جنس آن بسیار نرم به نظر می رسد. از آنجایی که کفپوش ها عمدتاً با دست ساخته می شوند، تقریباً هر قطعه منحصر به فرد است. علاوه بر این، فرش ها غیر سمی هستند.

مزایای فرش چرمی در یک نگاه

  • قدرت پارگی بالا
  • مراقبت از آن بسیار آسان است
  • احساس نرم راه رفتن
  • غیر سمی

فرش

ذرت گیاهی اصالتاً مکزیکی است که از زمان کشف کریستف کلمب در منطقه مدیترانه اروپا نیز کاشته شده است. امروزه ذرت به عنوان یک محصول علوفه ای، غذایی و انرژی از اهمیت بالایی برخوردار است.

امروزه، فرآیندهای تولیدی سازگار با محیط زیست و مبتنی بر زیست محیطی برای تولید الیاف از مواد خام تجدیدپذیر که از نفت ساخته نشده اند استفاده می شود.

جزء مهم این مواد نشاسته ذرت است. این ماده خام از نشاسته ای ترین قسمت گیاه ذرت یعنی هسته ذرت می آید. این نشاسته ذرت به نوبه خود در ساخت فرش استفاده می شود.

فرش های ساخته شده از خمیر ذرت با مقاومت بالا در برابر لکه، انعطاف پذیری و دوام بسیار تحت تاثیر قرار می گیرند. فرش علاوه بر خاصیت رنگ ثابتی که دارد، با طراحی دلپذیر و براق و سطح نرم خود را تحت تاثیر قرار می دهد.

در زندگی روزمره ثابت می شود که مراقبت از فرش بسیار آسان است. به دلایل پایداری، فرش های ساخته شده از خمیر ذرت با آلایندگی بسیار کم و به گونه ای تولید می شوند که مواد خام را حفظ کنند.