فروش انواع دستگاه بادکن پریفرم فرانسوی

آیا می دانید که دستگاه بادکن پریفرم، بر چند نوع است؟ آیا انواع دستگاه بادکن پت و پریفرم فرانسوی، از تقاضای زیادی در بازار فروش برخوردار است یا خیر؟
کشور های آلمان و فرانسه، جزو کشور هایی هستند که انواع دستگاه های صنعتی پرکاربرد را با بالاترین کیفیت به بازار جهانی عرضه می کنند. چند نمونه از این کارخانه های فرانسوی و آلمانی، تولید کننده خوبی در زمینه دستگاه بادکن پریفرم هستند و آن را به کشور های مختلف صادر می کنند.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

پریفرم چیست؟

پریفرم که همان ماده اولیه سازنده بطری های مخصوص نوشیدنی، نگهداری مواد شیمیایی، لوازم آرایشی و بهداشتی و … می باشند، از جنس پلاستیک مرغوب و درجه یک بوده که مطابق با استاندارد های غذایی و بهداشت تولید شده است. پریفرم برای اینکه به بطری پلاستیکی در اندازه های مختلف با حجم های گوناگونی تبدیل شود، نیاز دارد تا تحت حرارت قرار گرفته و باد شود. برای همین، به دستگاه هایی نظیر بادکن نیاز است.

انواع دستگاه بادکن پریفرم

دستگاه بادکن پریفرم، در سه نوع دستی، نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک می باشد. اصل کار انواع دستگاه بادکن پریفرم، با یکدیگر متفاوت نبوده و تنها احتیاج آن ها به یک و یا چند اپراتور، مختلف می باشد.
تمامی دستگاه های بادکن پریفرم نیمه اتوماتیک و یا تمام اتوماتیک فرانسوی، حداکثر به یک اپراتور نیاز دارند. برای اینکه با نحوه عملکرد دستگاه بادکن پریفرم نیمه اتوماتیک آشنا شوید، باید گفت که اپراتور به شکلی دستی، پریفرم ها را در گرم کن قرار داده و بعد از مدت زمان مشخصی، پریفرم های گرم شده را به کوره و در نهایت به دستگاه بادکن انتقال می دهد تا شکل قالب را به خود بگیرد. در آخر هم بسته بندی بطری های تولیدی صورت می پذیرد.
در دستگاه بادکن اتوماتیک فرانسوی، تمامی مراحل یکسان بوده و تنها تفاوت موجود این است که همه مراحل به شکل اتوماتیک توسط دستگاه انجام می گیرد.
برای خرید دستگاه بادکن پریفرم فرانسوی که از قابلیت های بالایی برخوردار می باشد، مصرف برق آن کم بوده و همچنین هزینه های تولید را به حداقل می رساند، بهتر است به مراکز فروش و نمایندگی هایی مراجعه کنید که عامل فروش شرکت فرانسوی تولید کننده دستگاه مورد نظر باشد. زیرا هم می توانید از شرایط فروش اقساطی بهره مند شوید و هم اینکه گارانتی های چند ماهه در اختیار شما قرار داده خواهد شد.
هرچند ایران خود تولید کننده دستگاه بادکن در انواع مختلف می باشد، اما باز هم میزان تقاضا برای دستگاه بادکن فرانسوی و آلمانی در بازار فروش بسیار زیاد است.
منبع: دستگاه های صنعتی ایران

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.