فروش انواع دستگاه بادکن pet کارکرده

آیا می دانید که pet چیست؟ آیا برای ساخت بطری و pet، نیاز به دستگاه هایی نظیر بادکن می باشد؟ خرید و فروش انواع دستگاه بادکن پت کارکرده و دست دوم، به کمک چه سایت هایی مقدور است؟
و یا همان پت، مواد اولیه ساخت بطری می باشد که باید به کمک دستگاه هایی همچون بادکن، به شکل بطری و قالبی درآید که به دستگاه داده می شود. قالب های دستگاه بادکن pet باید از جنس فلز هایی همچون آلمینیوم باشد.
دستگاه بادکن pet دارای انواع گوناگونی می باشد که هر کدام با توجه به ساختار و قطعاتی که در ساخت آن ها به کار گرفته شده است، تعداد بطری های تولیدی آن ها در ساعت متفاوت خواهد بود. هرچند که دستگاه بادکن pet در نمونه های اتوماتیک و دستی در بازار موجود می باشد، اما باز هم نیاز به اپراتور بوده تا pet را به دستگاه داده و قالب های مخصوص را در دستگاه جایگذاری نماید.

انواع دستگاه بادکن pet از نظر عملکرد

  • دستگاه بادکن pet دستی
  • دستگاه بادکن اتوماتیک

دستگاه بادکن پت دستی که تا چند سال اخیر مورد استفاده قرار می گرفت، دارای محفظه نگهدارنده نبود و همچنین به دلیل کند کار کردن و نیاز به چند نیروی انسانی، هزینه های تولید را افزایش می داد. امروزه که کشور هایی از قبیل آلمان و فرانسه، دستگاه بادکن pet را در نوع اتوماتیک به بازار عرضه کرده اند، هزینه های تولید به میزان زیادی کاهش پیدا کرده است و بدنه دستگاه به گونه ای طراحی شده که دارای محفظه بوده و از آلوده شدن بطری ها در هنگام تولید جلوگیری می نماید. این می تواند یکی از ویژگی های منحصر به فرد دستگاه بادکن pet اتوماتیک و نیمه اتوماتیک باشد که سبب پرفروش شدن آن شده است.
اگر می خواهید بهترین دستگاه بادکن pet از نوع اتوماتیک را داشته باشید و هزینه های زیادی را برای خرید آن نپردازید، می توانید به سایت هایی مراجعه کنید که افراد آگهی های فروش خود را در خصوص انواع دستگاه های صنعتی همچون دستگاه بادکن کارکرده و دست دوم بر روی سایت آپلود می نمایند.
مسلم است که دستگاه بادکن pet کارکرده، سلامت قطعات دستگاه نو و آکبند را نخواهد داشت. اما در هر صورت، بهتر است برای خرید دستگاه بادکن، چه گونه نو و چه گونه دست دوم، بررسی های لازم در خصوص سالم بودن لوازم و قطعات یدکی انجام شود.
منبع: دستگاه های صنعتی ایران