فروش بادام زمینی روکش دار کیلویی راهی موثر برای یک شبه پولدار شدن

مطالعه ای که در هلند انجام شد نشان داد که مصرف بادام زمینی روکش دار کیلویی با کاهش خطر ابتلا به سرطان سینه پس از یائسگی نیز مرتبط است.

همچنین مشخص شد که بادام زمینی از سرطان معده و مری در میان افراد مسن آمریکایی جلوگیری می کند. زمانی که مقایسه ها انجام شد، افرادی که هیچ آجیل یا کره بادام زمینی مصرف نمی کردند در معرض بالاترین خطر ابتلا به این سرطان ها بودند.

با این حال، نگرانی در مورد بادام زمینی و سرطان وجود دارد. بادام زمینی ممکن است با آفلاتوکسین ها، خانواده ای از سموم تولید شده توسط قارچ های خاص، آلوده باشد.

این سموم ممکن است خطر ابتلا به سرطان کبد را افزایش دهند مطالعه ای که توسط دانشگاه جورجیا (ایالات متحده آمریکا) انجام شد نشان داد که رسوراترول موجود در بادام زمینی دارای خواص آنتی اکسیدانی قوی است که به کاهش خطر ابتلا به سرطان کمک می کند.

بادام زمینی سرشار از آرژنین است که یک اسید آمینه ضروری است آرژنین به عنوان یک درمان احتمالی برای اختلال نعوظ به طور گسترده مورد مطالعه قرار گرفته است.

بادام

برای درک اینکه آیا آرژنین به تنهایی می تواند به درمان اختلال نعوظ کمک کند، تحقیقات بیشتری لازم است. اما، مطالعات تایید می کنند که مصرف خوراکی این اسید آمینه در ترکیب با یک مکمل گیاهی (به نام پیکنوژنول) می تواند اختلال نعوظ را درمان کند.

بادام زمینی منبع غنی پروتئین و فیبر است که به تبدیل کربوهیدرات ها به انرژی کمک می کند (25). محتوای پروتئین بادام زمینی حدود 25 درصد از کل کالری آن است.

ترکیب فیبر و پروتئین موجود در بادام زمینی، روند هضم را کند می کند تا آزادسازی مداوم انرژی در بدن را تسهیل کند. با این حال، تحقیقات بیشتری برای درک این مزیت بادام زمینی مورد نیاز است.

ممکن است علائم سندرم تخمدان پلی کیستیک (PCOS) را تسکین دهد
تحقیقات کمی در این زمینه وجود دارد. شواهد حکایتی نشان می دهد که بادام زمینی ممکن است به درمان PCOS کمک کند زیرا حاوی چربی های تک غیراشباع است.

برخی تحقیقات بیان می کنند که رژیم غذایی سرشار از این چربی ها می تواند به بهبود مشخصات متابولیک زنان مبتلا به PCOS کمک کند