قوری چینی هتلی قابلیت تغییر سایز دارد

به یاد داشته باشید که انواع مختلف برگ های چای و برگ های گیاهی به دمای آب متفاوت، زمان دم کردن متفاوت و نسبت برگ به آب متفاوت نیاز دارند.
برگ های شل را به چای کیسه ای ترجیح دهید تا طعمی طبیعی و ارگانیک داشته باشید.

همیشه برای هر دم آوری از آب تازه جوشیده استفاده کنید زیرا استفاده از آب جوشانده می تواند طعم ملایمی ایجاد کند. اجازه ندهید برگ ها به مدت طولانی در قوری چینی هتلی بنشینند زیرا باعث ایجاد طعم تلخ می شود.
چگونه یک قوری چینی را تمیز کنیم.

در حالی که چای جایگاه ویژه ای در قلب یک چای نوش دارد، چای خوری از این عشق و توجه کم ندارد. هنگام تمیز کردن ظروف چای خوری مانند قوری چینی ظریف، مهم است که فقط از آب گرم استفاده کنید و مواد شیمیایی و پاک کننده های صنعتی را محدود کنید. هنگام تمیز کردن قوری چینی خود باید به نکات زیر دقت کنید.

هر تکه از گلدان را به طور جداگانه با احتیاط اداره کنید. اگر قوری چینی خود را در ماشین ظرفشویی نمی شویید در ماشین ظرفشویی نشویید.

قوری

درست کردن چای بسیار ساده است، اما اگر تا به حال چای بدون برگ درست نکرده اید، در ابتدا می تواند کمی ترسناک باشد. قوری‌ها یکی از ساده‌ترین و قابل دسترس‌ترین راه‌ها برای تهیه چای هستند، چه برای خودتان و چه برای کل گروه.

همچنین سبک ها و طرح های مختلفی برای انتخاب وجود دارد، چه به دنبال یک گلدان شیشه ای ساده باشید، چه گلدان های ساخته شده از سرامیک، خاک رس یا حتی چدن.

اصول استفاده از قوری بسیار ساده است: برگ های چای را در قابلمه خود قرار دهید، مقداری آب گرم کنید و برگ ها را دم کنید تا چای آماده شود. ما هر یک از این مراحل را به همراه مواردی که هنگام تهیه انواع چای باید در نظر بگیرید، توضیح خواهیم داد.

اولین قدم این است که آب خود را گرم کنید. ساده ترین راه برای انجام این کار استفاده از یک کتری چای برقی یا اجاق گاز است. برخی از کتری ها دارای دماسنج هایی هستند که آب را تا دمای خاصی گرم می کنند، در حالی که برخی دیگر فقط آب را تا زمانی که به جوش بیاید گرم می کنند.

دمای آب مورد نیاز شما به نوع چایی که درست می کنید بستگی دارد. برای مثال، چای سیاه و دمنوش‌های گیاهی معمولاً با آب جوش تهیه می‌شوند، در حالی که چای‌های لطیف‌تری مانند سبزی و اولانگ با آب خنک‌تر تهیه می‌شوند.

اگر کتری با سنسور دما ندارید، می توانید قبل از دم کردن چای خود اجازه دهید آب خود چند دقیقه خنک شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.