قیمت دستگاه بادکن بطری

قیمت دستگاه دمنده بطری بسته به شرایط کاری و همچنین نیاز مشتری متفاوت است و با رفتن مکانیزم دستگاه به سمت اتوماتیک، قیمت تمام شده دستگاه نیز افزایش می یابد. به عنوان مثال، خرید یک دمنده دستی حیوانات خانگی بسیار ارزان تر از خرید یک دمنده خانگی است.

قبل از خرید دمنده بطری چه چیزهایی باید بدانیم؟

اولین و مهمترین نکته تیراژ تولید همانند بطری پلاستیکی کوچک است. اگر دستگاهی بدون نظر کارشناسی و با ظرفیت کم و بیش خریداری شود باعث نارضایتی از کار انجام شده می شود. مورد دوم به نیروی کار بستگی دارد زیرا در مدل دستی باید یک اپراتور به عنوان اپراتور تمام وقت دستگاه مشخص شود.

تهیه مواد اولیه برای دمنده بطری

مواد اولیه دستگاه پت دمنده پریفرم می باشد که به صورت گسترده در بازار موجود است و مشکلی در تامین مواد اولیه وجود ندارد. البته در خرید مواد اولیه باید تمامی جوانب را در نظر گرفت زیرا کیفیت محصول نهایی با کیفیت مواد اولیه ارتباط مستقیم دارد.

هنگام خرید دمنده حیوانات خانگی سوالات زیادی ذهن شما سازنده عزیز را به خود مشغول می کند. کدام نوع را بخرم؟ آیا خرید دستگاه دست دوم درست است؟ نوع اتوماتیک مناسب است یا دستی؟ اصلا نگران این موضوع نباش. آماده هرگونه مشاوره تلفنی پیش خرید در تمامی این موارد هستیم. اگر قصد خرید دستگاه دست دوم را دارید آماده ارائه مشاوره به شما هستیم. پس با ما تماس بگیرید

قالب های دمنده بطری

یکی از قطعاتی که در کیفیت نهایی بطری های تولید شده در دستگاه بادکنک پت بسیار حائز اهمیت است قالب این دستگاه ها می باشد. طراحی و دقت قالب و همچنین مواد آلیاژی آن در کیفیت بسیار مهم است. قالب دستگاه دمنده پت باید از آلیاژ نشکن مانند چدن نشکن ساخته شود. تثبیت قالب در جلوگیری از ضایعات در تولید بسیار مهم است و همچنین از تلفات زیاد در فشارهای کمپرسور بالا هنگام باز و بسته شدن قالب جلوگیری می کند.

بطری پلاستیکی فانتزی

کمپرسور در ماشین آلات تولید بطری

احتمالاً تا به حال اطلاعات کاملی در مورد دستگاه دمنده PET دارید. انتخاب کمپرسور متناسب با ظرفیت دستگاه بسیار مهم است زیرا بخش مهمی از تولید توسط فشار هوای دستگاه ایجاد می شود. ممکن است کمپرسور با ظرفیت لیتر کمتر از دستگاه در هنگام تولید بطری پلاستیکی پت دچار کمبود هوا شود. گاهی مشاهده می شود که اگر ظرفیت منبع مناسب کولر گازی در نظر گرفته نشود، دستگاه به طور مداوم کار می کند که در دراز مدت باعث آسیب به کمپرسور می شود.

معمولاً ارتباط بین لیتر و تعداد تولید دستگاه باید حفظ شود تا در عملکرد دستگاه دمنده پت اختلالی ایجاد نشود.

کمپرسورهایی که امروزه کیفیت بالایی دارند شامل دستگاه های ایتالیایی می شود. این دستگاه ها دارای کولرگازی با کیفیت هستند. قبل از هر خرید باید به تناسب قسمت کمپرسور و همچنین دمنده و کوره توجه کنید تا بعداً مشکلاتی مانند فشار هوا پایین یا کمبود مخزن ذخیره هوا پیش نیاید.