لیوان یکبار مصرف کاغذی 500 عددی در چند ساعت تجزیه می گردد

فنجان های پلاستیکی را می توان به عنوان قفسه خشک کن DIY نیز استفاده کرد! کافی است ته هر فنجان را برش دهید و آن را در قالب مافین قرار دهید تا روشی شیک و آسان برای خشک کردن وسایل شسته شده با دست مانند لیوان و ظروف ایجاد کنید.

لیوان یکبار مصرف کاغذی 500 عددی را می توان به عنوان یخ خراش های DIY نیز استفاده کرد! ته هر فنجان را ببرید، سپس با چسب یا سیخ به آن بچسبانید تا روشی سریع و آسان برای پاک کردن برف از روی شیشه جلوی شما انجام شود.

فنجان های پلاستیکی را می توان به عنوان برش سیب نیز استفاده کرد! فقط سیب خود را در کف فنجان قرار دهید، سپس از یک چاقوی کاردستی برای برش دادن برش ها از بالا به پایین استفاده کنید. کمی آب مخلوط با آب لیمو از قهوه ای شدن سیب نیز جلوگیری می کند.

فنجان های پلاستیکی را می توان به عنوان آبپاش DIY نیز استفاده کرد! ته هر فنجان را ببرید، سپس از وسط نصف کنید. آنها را در جای خود قرار دهید و از نوار یا چسب برای محکم کردن آنها استفاده کنید، سپس آنها را برای کنترل بیشتر آبیاری به شلنگ باغچه خود وصل کنید.

لیوان

لیوان های پلاستیکی را می توان به عنوان تاج گل نیز استفاده کرد! با رنگ یا نشانگر تزئین کنید، سپس از چسب برای چسباندن آنها به هر حلقه فومی استفاده کنید.

ته هر فنجان پلاستیکی را برش دهید، سپس دو تا را در یکی دیگر قرار دهید تا یک توپ هاکی اسباب‌بازی سرگرم‌کننده DIY کنید. به طور ایمن به هم بچسبانید، سپس بازی هاکی حیاط خلوت خود را برای سرگرمی های فعال انجام دهید!

فنجان های پلاستیکی را می توان به عنوان یک جا شمع DIY نیز استفاده کرد! با رنگ یا نشانگر تزئین کنید، سپس از چسب برای چسباندن آنها به پایین هر شمع کوچک استفاده کنید. این یک راه عالی برای استفاده مجدد از چراغ های درخت کریسمس برای تغییر خانه شما برای هر تعطیلات است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.