معرفی دستگاه بادکن بطری

دستگاه های بادکن بطری که به آن دستگاه قالب گیری دمشی پلاستیک نیز می گویند. این نوعی توسعه سریع روش پردازش پلاستیک است. این تجهیزاتی است که برای ایجاد تورم پیش‌فرم پلاستیک از طریق باد کردن هوا، بسته شدن به قالب و قالب‌گیری استفاده می‌شود. با سیستم کنترل میکروکامپیوتر، پارامترهای فنی مختلف مورد نیاز را با دقت بیشتر و پیوسته‌تر کنترل می‌کند. فقط یک نفر بدون آموزش خاص آن را راحت تر و ایمن تر اداره می کند.

انواع مختلف

SINO PK در ساخت انواع ماشین آلات با کیفیت بالا از جمله دستگاه قالب گیری ضربه ای فعال است. ما در ساخت دستگاه قالب گیری دمشی بطری پلاستیکی و دستگاه قالب گیری دمشی حیوانات خانگی، به ویژه دستگاه قالب گیری ضربه ای بطری حیوانات خانگی خوب هستیم. به منظور تولید انواع بطری های دمشی ماشینی، ما دستگاه های قالب گیری دمشی بطری حیوان خانگی خود را بارها و بارها که با استاندارد CE طراحی شده اند، بهبود بخشیده ایم.

انواع مختلف دستگاه های قالب گیری دمشی بطری پت برای ساخت بطری های دمشی مختلف مناسب هستند. و برخی از آنها برای بطری های مخصوص دمیدن ماشینی طراحی شده اند که همه بر اساس نیاز شما هستند. SINO PK می تواند انواع مختلفی از دستگاه های قالب گیری دمشی را برای خطوط مختلف قالب گیری دمشی به شما ارائه دهد. ما به جزئیات توجه زیادی داریم.

انواع مختلف

بطری پلاستیکی فانتزی

کمپرسور در ماشین آلات تولید بطری

احتمالاً تا به حال اطلاعات کاملی در مورد دستگاه دمنده دارید. انتخاب کمپرسور متناسب با ظرفیت دستگاه بسیار مهم است زیرا بخش مهمی از تولید توسط فشار هوای دستگاه ایجاد می شود. ممکن است کمپرسور با ظرفیت لیتر کمتر از دستگاه در هنگام تولید بطری های پت و بطری پلاستیکی کوچک دچار کمبود هوا شود. گاهی مشاهده می شود که اگر ظرفیت منبع مناسب کولر گازی در نظر گرفته نشود، دستگاه به طور مداوم کار می کند که در دراز مدت باعث آسیب به کمپرسور می شود.

معمولاً ارتباط بین لیتر و تعداد تولید دستگاه باید حفظ شود تا در عملکرد دستگاه دمنده پت اختلالی ایجاد نشود.

کمپرسورهایی که امروزه کیفیت بالایی دارند شامل دستگاه های ایتالیایی می شود. این دستگاه ها دارای کولرگازی با کیفیت هستند. قبل از هر خرید باید به تناسب قسمت کمپرسور و همچنین دمنده و کوره توجه کنید تا بعداً مشکلاتی مانند فشار هوا پایین یا کمبود مخزن ذخیره هوا پیش نیاید.

اگر با ما تجارت کنید، ما نه تنها یک ماشین یا قالب، بلکه یک راه حل را به شما عرضه می کنیم. اگر به این نوع ماشین علاقه دارید، با ما تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.