ورزشکاری که با نوشیدن چای سیب ترش نیوشا تست دوپینگ آن مثبت شد

برخی از گیاهان نیز در صورت داشتن مشکلات سلامتی خاص یا مصرف بیش از حد آنها می توانند خطرناک باشند. به عنوان مثال، چای سیب ترش نیوشا اگر زیاد بنوشید می تواند مضر باشد.

گیاهان دارویی توسط سازمان غذا و دارو تنظیم نمی‌شوند و ممکن است آلوده باشند یا حتی حاوی ترکیباتی متفاوت از مواد روی برچسب باشند. هنگامی که گیاهان دارویی را از منابع قابل اعتماد انتخاب می کنید، ایمن تر هستند.

پزشک می تواند به شما در درک خطرات بالقوه مصرف برخی گیاهان دارویی، از جمله تداخلات احتمالی دارویی و سایر عوارض جانبی کمک کند.

اگر گلودرد دارید، نوشیدن یک فنجان چای داغ ممکن است کمک کند. در برخی موارد، غرغره کردن با چای سرد نیز می تواند تسکین دهنده باشد. فراموش نکنید که یک یا دو قاشق غذاخوری عسل اضافه کنید تا چای را لذت بخش تر کنید.

بر اساس شکل، بازار مورد مطالعه به چای برگ و چای CTC تقسیم می شود.

بر اساس نوع محصول، بازار به چای سیاه، چای سبز، چای گیاهی و سایر انواع محصول تقسیم می شود. بر اساس کانال های توزیع، بازار به سوپرمارکت ها/هایپرمارکت ها، خرده فروشان تخصصی، فروشگاه های رفاه و سایر کانال های توزیع تقسیم می شود.

از نظر جغرافیایی، بازار به آمریکای شمالی، اروپا، آسیا-اقیانوسیه، آمریکای جنوبی و خاورمیانه و آفریقا تقسیم شده است. برای هر بخش، اندازه بازار و پیش بینی ها بر اساس ارزش (به میلیون تومان) تهیه شده است.

مصرف چای عمدتاً ناشی از جستجوی مصرف کنندگان برای نوشیدنی های غیرالکلی جدید بر روی آب میوه ها و نوشابه های گازدار است.

چای

مصرف کنندگان به دلیل نوع کیسه ای آن که راحتی بیشتری را ارائه می دهد، تمایل زیادی به چای پیدا کرده اند و آن را به جایگزینی مناسب، راحت و سالم برای آب میوه ها و گازهای گلخانه ای تبدیل می کند.

هیدراتاسیون سالم به توانایی چای برای ایجاد طراوت فوری و فواید محرک ملایمی اشاره دارد که مضر تلقی نمی شوند، که در غیر این صورت در مورد قهوه و سایر نوشیدنی های انرژی زا صدق می کند.

تطبیق پذیری ارگانولپتیک مرتبط با چای، تولیدکنندگان را برای نوآوری در کنار روندهای سالمی که در بازارهای آمریکای شمالی و اروپا به شدت طنین انداز می شوند، باز می گذارد.

ارتباط بین چای و خواص ارتقا دهنده سلامت آن در بازار همچنان قوی است. بازار چای به واسطه مشخصات ارتقا دهنده سلامت و تنوع گونه های گیاهی، بسته بندی های جدید و گزینه های ارگانیک هدایت می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.