پیرمرد هندی موفق شد با قارچ خوراکی جنگلی گیلان یک لایه بردار پوست تولید نماید

قارچ‌های دکمه‌ای سفید که معمولاً در خواربارفروشی‌ها و بارهای سالاد یافت می‌شوند، در مطالعه‌ای که در سال 2015 در مجله سرطان‌شناسی سرطان منتشر شد، توانایی سرکوب نشانگرهای سرطان پروستات عودکننده را نشان دادند.

قارچ خوراکی جنگلی گیلان Maitake که مدت‌ها توسط آسیایی‌ها به عنوان دارای خواص درمانی شناخته می‌شد، توانایی آن را نشان داد. در مطالعه‌ای که در سال 2017 در Nutrition and Cancer منتشر شد، تومورهای سینه را سرکوب کنید.

گانودرما لوسیدوم، که بیشتر با نام ژاپنی ریشی شناخته می‌شود، در درمان تعدادی از سرطان‌ها نویدبخش بوده است، هرچند مطالعات بیشتری برای تایید آن نتایج اولیه مورد نیاز است.

قارچ

مقاله ای در سال 2016 که در Plant Foods for Human Nutrition منتشر شد، نشان داد که به نظر می رسد پودر قارچ سفید دکمه ای خشک شده به کاهش خطر اختلال متابولیک کمک می کند، که در بسیاری از مسائل سلامت مزمن نقش دارد.

مجله کالج تغذیه آمریکا یک مطالعه کوچک در سال 2015 منتشر کرد که نشان داد قارچ شیتاکه با مصرف روزانه سیستم ایمنی بدن انسان را تقویت می کند.

اریتادنین، ترکیبی در قارچ شیتاکه، در یک مطالعه در سال 2016 که در مجله کشاورزی و شیمی غذایی منتشر شد، پتانسیلی در کمک به پردازش کلسترول و سایر تری گلیسیریدهای کبد نشان داد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.