کفش یو اس پولو انگشتی مد سال 2023 می باشد

مسلم است که مزایا بیشتر از معایب است و هیچ ضرری وجود ندارد. بیایید شروع کنیم با چه نوع کفش کتانی باید بپوشیم.

اکنون کفش یو اس پولو کتانی به چندین شاخه ورزشی تقسیم می شوند. کدام ورزش مهم ترین است.

البته بسیاری از افراد اغلب کفش های کتانی می پوشند. مثلا من مردی هستم که هر روز کفش کتانی می پوشم اما زیاد ورزش نمی کنم.

در این مورد، کفش‌های تنیس راحت‌ترین پوشیدن هستند و ظاهر کفش‌های تنیس زیباست، بنابراین میزان پذیرش به‌عنوان نوعی کفش ورزشی معمولی بهترین است.

کفش‌های تنیس علاوه بر ظاهر زیبا، دو مزیت زیر را نیز دارند: انقباض در وسط کفش، بنابراین می‌تواند هنگام انجام حرکت رو به جلو، پا را مهار کند تا در کفش به جلو بلغزد تا جلوی پا را بگیرد.

سردرد؛ مناسب برای حرکت پا در همه جهات (بازی تنیس، یعنی حرکت از جلو به عقب، چپ به راست). تنها ضعف این است که پایه بسیار نرم است، برای جاده آسفالت، سنگریزه مناسب نیست.

کفش

توصیه می شود از کفش های مخصوص دویدن استفاده کنید، به خصوص اگر برای پیاده روی کفش ورزشی می پوشید. کف کفش های دویدن بسیار مقاوم تر از کفش های تنیس در برابر سایش است و وزن کفش های دویدن بسیار سبک است.

اما برای شرکت در ورزش های تماس فیزیکی مانند بازی با توپ و تمرینات پرش بهتر است از کفش دویدن استفاده نکنید، زیرا کناره کفی کفش دویدن کاملا تیز و سفت است و به راحتی می توانید دیگران یا خودتان را خراش دهید.

اگر فقط در داخل خانه کفش های کتانی می پوشید، کفش Pingyu بپوشید. کفش ها دارای زیره های پهن، رویه های کم و کفی انعطاف پذیر و ضد لغزش هستند. پاهای خود را کاملا راحت و انعطاف پذیر خواهید دید.

اگر ایروبیک است، بهتر است کفش های رقص مدرن بپوشید. زیره کفش های رقص مدرن به دو قسمت جلو و عقب تقسیم می شود.

مواد مشبک الاستیک در وسط می تواند تا حد زیادی قوس شما را آزاد کند و حرکات پا را انجام دهد که حتی تصورش را هم نمی کنید. در عین حال، عملکرد محافظت و جذب ضربه از کفش های ورزشی اصلی را دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.