کنده شدن شیر فشاری مایع دستشویی پارک تورنتو سبب مرگ یک جوان شد

اگر نگاهی به حمام یا آشپزخانه بیندازیم، معمولا یراق آلات کرومی براق را می بینیم.

چه به عنوان یک شیر آب ایستاده و چه به عنوان یک شیر فشاری مایع دستشویی دیواری، آبکاری کروم یک همراه وفادار است. با وجود خطوط نرم و خطوط فیلیگرانی، ثابت به نظر می رسد.

جای تعجب نیست که ما به یک هسته محکم و پایدار در داخل مشکوک هستیم که از مواد محکمی مانند فلز ساخته شده است.

اما این ایده گاهی اوقات درست نیست: حتی ظاهر فلزی می تواند یک هسته پلاستیکی سبک را در خود جای دهد و در عین حال محکم در حمام بایستد. اما آیا مواد مختلف شیر آب برای هر مکانی مناسب است؟ و در مورد دوام چطور؟

در این مقاله به جزئیات بیشتری در مورد مکان های مربوطه و طول عمر شیر میکسر خواهیم پرداخت.

شیرآلات

در حمام، تمرکز در درجه اول بر روی ظاهر است. خطوط فیلیگرین، طرح های همسان یراق دستشویی و دوش و رنگ بندی هماهنگ. شیر آب جدید در حمام باید هماهنگ به نظر برسد، اما در عین حال پایدار باشد.

هنگام خرید علاوه بر ظاهر به متریال استفاده شده نیز توجه کنید. زیرا باز و بسته شدن مکرر می تواند به جرثقیل آسیب برساند. برای جلوگیری از این، بهتر است از مواد با کیفیت بالا استفاده کنید.

برنج و فولاد ضد زنگ، اتصالات حمام آزمایش شده و آزمایش شده هستند و به راحتی در برابر استرس مقاومت می کنند. علاوه بر این، این گونه ها به لطف کروم یا سایر لایه های محافظ به راحتی تمیز می شوند، زیرا کثیفی و باکتری ها به سختی می توانند بر روی طبیعت غیر متخلخل بنشینند.

نکته اصلی قوی است – این شعار یک میکسر سینک است. او دائماً در عمل است: شستن دست‌ها، شستن ظرف‌ها، شستن سبزیجات و گوشت و پر کردن ظروف هر روز. هنگامی که قابلمه در موقعیت های استرس زا به دهانه برخورد می کند، باید در برابر ضربه مصون باشد.