گلاب کوه زرد موجب از بین رفتن زنگ آهن می شود

گلاب قرن هاست که مورد استفاده قرار می گیرد، دارای خواص مرطوب کنندگی و تسکین دهنده و همچنین دارای قدرت ضد عفونی کننده، ضد التهابی و ضد باکتری طبیعی است.

اگر بودجه شما هنوز به شما اجازه نمی دهد که خود را با یک رژیم مراقبت از پوست مبتنی بر گل رز درمان کنید، یک بطری ساده گلاب کوه زرد  خالص که به راحتی از BIONOOR یا سطوح دیگر قابل تهیه است، همچنان می تواند پوست، مو و آرایش شما را متحول کند.

گلاب از جوشاندن گلبرگ های گل رز در آب ایجاد می شود. قرن هاست که در خاورمیانه به عنوان یک ابزار زیبایی استفاده می شود و فواید زیادی برای مو و پوست دارد.

در اینجا چند راه برای استفاده از گلاب آورده شده است:

اسپری مرطوب کننده صورت گلاب یک بطری اسپری کوچک را با گلاب پر کنید و چند قطره از روغن های ضروری مورد علاقه خود را به آن اضافه کنید. همچنین می توانید مواد دیگری که برای پوست شما مفید هستند مانند آلوئه ورا اضافه کنید.

گلاب

گلاب به دلیل خاصیت ضد باکتریایی، پوست های تحریک شده و مستعد آکنه را تسکین می دهد. گلاب به کنترل تولید روغن اضافی کمک می کند و همچنین به عنوان یک تصفیه کننده برای بهبود ظاهر منافذ عمل می کند.

پاک کننده آرایش یک پنبه را با گلاب مرطوب کنید و کمی روغن نارگیل مایع به آن اضافه کنید، سپس صورت خود را ماساژ دهید تا آرایش پاک شود.

خوشبو کننده لباس ها – گلاب را روی لباس های شسته شده، لباس یا مبلمان خود اسپری کنید. چند قطره روغن اسطوخودوس اضافه کنید تا بوی معطر بیشتری داشته باشید.

اسپری مو – بعد از حالت دادن به موهای خود، با گلاب آبکشی کنید. موهای شما را نرم و لطیف خواهد کرد.

روشن کننده چشم – گلاب خنک را به مدت 10 دقیقه زیر چشم ها روی پدهای پنبه ای مرطوب شده بمالید. این درمان آسان که خودتان انجام دهید به کاهش سیاهی و تغییر رنگ کمک می کند. خواص ضد التهابی آن نیز می تواند به کاهش پف کردگی کمک کند.

نجات دهنده آرایش – بسیاری از متخصصان آرایش، اسپری گلاب را روی صورت توصیه می کنند. به تنظیم آرایش و پودر کمک می کند.